7 sposobów na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty

W końcu, odbiór urodzinowe jest ponad pozostawiając w ciągu sobą szczęśliwe wspomnienia zaś najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka nostalgia oraz ciężki kupa torebek spośród prezentami. Prezenty są doceniane, pomimo tego co spośród tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki szubrawstwo tracić te pięknych błyszczących prezentów torby dzięki gniecenie one zaś wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie posłużyć się ich apiać miast tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na gazety względnie czasopisma
Każdy chce posiadać pierwsze przekonanie na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu jaki chce je zakręcać w stos? Ułatw sobie misja układania dzienników, wykorzystując ponownie papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w przymocowanie na prasa względnie czasopisma. Dzienniki tudzież czasopisma mogą egzystować schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą można elegancko zawiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie powinno się natychmiast wypatrywać dziennika ani martwić się o to, iż czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby w charakterze „dzisiejszy papier” tudzież „stare papiery” tudzież zafundować sobie swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi przeważnie używają modnej torby na lancz do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba nierzadko http://www.garski.eu przychodzi aż do domu smrodliwy oraz poplamiony z powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując osobisty lunch w papierową torbę, natomiast po pewnym czasie umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu natomiast prawdopodobnie stanowić usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jako Tiffin lub okładek na lunch, by uciec niechlujnej torby na posiłek w porze południowej natomiast napełniać się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, żeby kupować apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, balsam antyseptyczny, krem antybakteryjny itp. Umieść je w torbie natomiast oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na akcesoria piśmiennicze
Każdy dom musi posiadać stacjonarną torbę. Tak, jak nadejdzie czas, nie wolno sprowadzić domu aż do górska kraina nogami w celu nożyczek, zszywek ewentualnie taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie kiedy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, wstążka klejąca, klej, wers itp. oraz umieść je w torbie spośród napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi i małe dzieci, które częstokroć chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, by mieli aż do nich łatwy dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, by umożliwić im odczytanie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę z bielizną w poprzek ponowne wykorzystanie papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki do nosa do następnej, krawaty do trzeciej i owszem dalej. Oznacz je starannie, iżby wspomóc Ci ująć jedną w ciągu sekundy. Nie musisz w tej chwili myszkować w szufladach w poszukiwaniu chusteczki aż do nosa bądź krawata. Wszystko jest w ową stronę – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych z ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jechać bez zbędnych kilogramów, natomiast naraz zostać zorganizowanym? Tutaj na uratowanie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb z nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie jak pasta do zębów, mydło, krem aż do golenia oraz szczotka i tak dalej w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku tudzież nie zepsują ubrań, nawet gdyby się rozleją. Utrzymuje kilka zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą trzymać twój fetować piernaty tudzież tłumić one od czasu dostawać mieszający spośród świeżą odzieżą.

Related Post