7 sposobów na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty

W końcu, przyjmowanie urodzinowe jest ponad pozostawiając w ciągu sobą szczęśliwe wspomnienia natomiast najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka tęsknota za ojczyzną tudzież ciężki sterta torebek z prezentami. Prezenty są doceniane, pomimo tego co z tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki szubrawstwo trwonić te pięknych błyszczących prezentów torby z wykorzystaniem gniecenie one oraz wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie skorzystać ich jeszcze raz miast tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa periodyczna czy też czasopisma
Każdy chce mieć zupa przekonanie na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu który chce je zakręcać w stos? Ułatw sobie misja układania dzienników, wykorzystując po raz kolejny papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w zaczep na prasa ewentualnie czasopisma. Dzienniki zaś czasopisma mogą egzystować schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą można elegancko powiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie wypada natychmiast zabiegać dziennika ani ambarasować się o to, iż czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby w charakterze „dzisiejszy papier” natomiast „stare papiery” zaś zafundować sobie swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi na ogół używają modnej torby na lunch aż do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba cyklicznie http://www.garski.eu przychodzi do domu cuchnący i poplamiony z powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując osobisty lunch w papierową torbę, i później umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu natomiast przypuszczalnie być usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb w charakterze Tiffin bądź okładek na lunch, ażeby cofnąć się niechlujnej torby na lunch tudzież napełniać się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, żeby nabywać apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, balsam antyseptyczny, krem antybakteryjny itd. Umieść je w torbie i oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przyrządy piśmiennicze
Każdy dom musi być wyposażonym stacjonarną torbę. Tak, kiedy nadejdzie czas, nie można sprowadzić domu do górska kraina nogami dla nożyczek, zszywek względnie taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie podczas gdy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, wstążka klejąca, klej, wiersz itp. natomiast umieść je w torbie spośród napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi i małe dzieci, które notorycznie chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, ażeby mieli aż do nich nieskomplikowany dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, iżby umożliwić im rozumienie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę z bielizną na skroś ponowne eksploatacja papierowych torebek. Zapakuj skarpetki do jednej torby, chusteczki aż do nosa aż do następnej, krawaty do trzeciej tudzież tak dalej. Oznacz je starannie, żeby wspomóc Ci dopaść jedną w ciągu sekundy. Nie musisz w tym momencie gmerać w szufladach w poszukiwaniu chusteczki aż do nosa ewentualnie krawata. Wszystko jest tam – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych spośród ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jeździć bez zbędnych kilogramów, oraz równocześnie pozostać zorganizowanym? Tutaj na zbawienie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb z nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie kiedy makaron do zębów, mydło, krem aż do golenia i szczotka itd. w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku zaś nie zepsują ubrań, nawet jeżeli się rozleją. Utrzymuje parę zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą łapać twój używać piernaty a torpedować one od chwili odbierać mieszający z świeżą odzieżą.

Related Post