Czy jesteś ustalony na wygraną?

Czy jesteś przygotowany na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny natomiast odwagi, aby zobaczyć, dokąd są problemy i naprawić je.

Dlaczego? Ponieważ nie można zaradzić tego, czego się nie wie. Nie możesz też żywić http://www.foit.pl głowy w piasek oraz sprawiać tego, co furt robiłeś, dlatego że zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tędy brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od momentu większej liczby pacjentów oraz zysków? Czy wiesz, jednakowoż przeciwnie zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że to jest to, czy jest cokolwiek innego, iż jest uszkodzony, iż nie wiesz o czy też nie dawny skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, żeby skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze gwoli Twojej praktyki i Twoich przychodów, iżby rosły.

Wystarczy odpowiedzieć „tak” względnie „nie” na poniższe pytania, tak aby sprawdzić, azali jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzisiaj na kanałach multimedialnych i chcą informacji w taki sposób, w jaki chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą badać Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą patrzeć Twoje zdjęcia oraz filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl dosięgać wzrokiem Twój taniec na TikTok – żartując, jakkolwiek wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przewrócić do góry nogami Twoją stronę internetową z dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz skutkiem tego strategii tworzenia zaś dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, gdzie mogą istnieć potencjalni pacjenci, ażeby wywabić ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o mrowie w środku drogie, żeby naklejać plakat dziś tudzież nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą być niedokładne, jak dowiadujemy się:

Recepcjonista w żadnym wypadku nie zapytał dzwoniącego, w kto badania dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane źródło skierowania, gdyż architektura komputerowy nie pozwolił jej toczyć się bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste dziedzina na formularzu przyjęcia pacjenta tudzież nikt go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, jak zapytany przez telefon, mimo to potem, jak odwiedza http://www.zdancewicz.pl zaś staje się bardziej komfortowe, kobieta otwiera się, że owszem owo był przyjaciel, kto skierował ją w samej rzeczy płeć nadobna googled ciebie, poszedł aż do witryny, oraz później IG sprawdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie badać na internetowych prowadzi, gdyż są one nadto zajęci ewentualnie nie sądzę, że są one dobrej jakości prowadzi, więc po co cofać sobie głowę
Lub niektórzy pracownicy staż śledzić dni potem zaś do tego czasu ołowiu wzrosła zimna czy też ich konkurenci nuże osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jako wiodący prym ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, przeto powinno się systemu, by skoczyć na tych przewodów natychmiast, kiedy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne ewentualny pacjent ma spośród praktyką jest brane nadmiernie trochę w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci w żadnym razie nie zamierzają się spośród Tobą spotkać, o ile nie mogą ominąć recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, tak aby egzystować postrzegane jak najlepsze, aliści nie na tyle na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, prawdopodobny pacjent sprawdził swoją stronę internetową i jest podekscytowany, iżby zespolić się z tobą, jakkolwiek nadal zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli dostać automatyczną sekretarkę lub irytujące ksylem telefoniczne bądź obojętny recepcjonista, kto nie przeszkadza wiązadło spośród rozmówcą.

Mój kompleks zaś ego robimy mystery shopping odkąd nad 20 lat a oto, co wiem na pewno… KAŻDA wprawa przypuszczalnie wykorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I lecz dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą stanowić monitorowane, skrypty muszą egzystować przestrzegane oraz odpowiedzialność musi egzystować w miejscu, dlatego jederman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Post