Czy jesteś ustalony na wygraną?

Czy jesteś przygotowany na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny a odwagi, aby zobaczyć, dokąd są problemy i naprawić je.

Dlaczego? Ponieważ nie jest dozwolone naprawić tego, czego się nie wie. Nie możesz także chować http://www.foit.pl głowy w piach a robić tego, co furt robiłeś, bowiem zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tu brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od większej liczby pacjentów i zysków? Czy wiesz, azali nic bardziej błędnego zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że to jest to, azaliż jest byt innego, iż jest uszkodzony, iż nie wiesz o względnie nie poprzedni skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, aby skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej praktyki zaś Twoich przychodów, tak aby rosły.

Wystarczy odparować „tak” czy też „nie” na poniższe pytania, ażeby sprawdzić, azali jesteś przygotowany na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzisiaj na kanałach multimedialnych natomiast chcą informacji w taki sposób, w który chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą eksplorować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą przyglądać się Twoje zdjęcia i filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl dosięgać wzrokiem Twój pląsy na TikTok – żartując, jednak wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą obadać Twoją stronę internetową z dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz toteż strategii tworzenia a dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, dokąd mogą znajdować się potencjalni pacjenci, ażeby wydobyć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o dużo w środku drogie, żeby robić dobrą prasę dzisiaj zaś nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą być niedokładne, jak dowiadujemy się:

Recepcjonista pod żadnym pozorem nie zapytał dzwoniącego, w kto postępowanie dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze danie rozwijane geneza skierowania, dlatego że architektura komputerowy nie pozwolił jej trwać nadal bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste aspekt na formularzu przyjęcia pacjenta zaś pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, jak zapytany przez telefon, jednakowoż potem, gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl zaś staje się bardziej komfortowe, płeć piękna otwiera się, że w gruncie rzeczy owo był przyjaciel, który skierował ją w istocie białogłowa googled ciebie, poszedł aż do witryny, tudzież potem IG stwierdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie badać na internetowych prowadzi, bo są one zbyt zajęci albo nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, stąd po co zawracać sobie głowę
Lub niektórzy kadra staż badać dni później tudzież aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna ewentualnie ich konkurenci natychmiast osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jako pierwszy ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, stąd należy systemu, tak aby skoczyć na tych przewodów natychmiast, jak są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne przypuszczalny chory ma z praktyką jest brane zanadto lekko w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci w żadnym wypadku nie zamierzają się spośród Tobą spotkać, jeśliby nie mogą ominąć recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, tak aby znajdować się postrzegane jak najlepsze, lecz nie na tak wiele na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, prawdopodobny pacjent sprawdził swoją stronę internetową zaś jest podekscytowany, aby związać się spośród tobą, jakkolwiek dalej zmienia zdanie, dzwoniąc aż do biura.
Mogli uzyskać automatyczną sekretarkę bądź irytujące drzewo telefoniczne bądź bierny recepcjonista, który nie przeszkadza połączenie z rozmówcą.

Mój całość a ego robimy mystery shopping od nad 20 lat a oto, co wiem na pewno… KAŻDA doświadczenie być może wykorzystać z http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I nic bardziej błędnego dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą stanowić monitorowane, skrypty muszą egzystować przestrzegane tudzież odpowiedzialność musi znajdować się w miejscu, wobec tego jederman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Post