Gorące, zimne natomiast ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, jak potencjalni pacjenci dzwonią, aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię zaś mówią „tak”.

Ale co się dzieje spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują no łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dotrzeć na raz, zaś http://www.idzkowski.pl potem zrezygnować?

Wiesz, że tracisz niemało pieniędzy, gdyż nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, więc twój kadra wcale moc rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój załoga przypadkiem istnieć zrobić, by przekuć te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, jest dozwolone wykopać utracone przychody.

Jeśli twoja osoba również byłeś sfrustrowany wkładaniem tak wiele wysiłku w konsultacje owszem po to, żeby NIE zdobyć się http://www.pezda.pl na tak, jest przewyższający sposób.

To wymaga różnych skryptów oraz wiadomości w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, i nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby wesprzeć Ci zastąpić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ podczas gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz ulżyć temu zastanawiającemu się pacjentowi przesiać Ciebie ponad konkurencję, wobec tego działaj szybko.

Idź nad wszystko, żeby poczuli się komfortowo a ruszyli do przodu.

Na przykład, jeśli chcą mać makeover, jakkolwiek wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki nad swoimi dziećmi, w trakcie podczas gdy oni odzyskać, wyszperać renomowanych usług niani gwoli nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, pomimo tego zwlekają spośród powodu strachu, toteż uspokoić ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu oraz o tym, podczas gdy niezwykle się cieszy, bo uwielbia własny http://www.barej.pl nieznany wygląd oraz żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie ewentualnie w komputerze, które zostały zignorowane a są obecnie uważane za straconą sprawę.

Świetnym sposobem, aby je pobudzać jest dojść aż do nich z serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, i od tego czasu zaprosić ich z powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie lub tej procedurze http://www.seczkowski.pl, żeby apiać przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na czas „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna procedura była czata 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, można później ciskać więcej pieniędzy na reklamę w celu nowych przewodów, albo można ćwiczyć pracowników, aby przenieść multum więcej z tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Post