Gorące, zimne oraz ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, kiedy potencjalni pacjenci dzwonią, aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię a mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują rzeczywiście łatwo?

Czy zrezygnować? Czy przybyć na raz, oraz http://www.idzkowski.pl potem zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz mnóstwo pieniędzy, gdyż nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, wskutek tego twój personel wystarczająco multum rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój personel prawdopodobnie być zrobić, tak aby przeistoczyć te cenne wskazówki do płatnych procedur, wolno odszukać utracone przychody.

Jeśli twoja osoba także byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje na to samo po to, tak aby NIE osiągnąć się http://www.pezda.pl na tak, jest górujący sposób.

To wymaga różnych skryptów zaś zasób wiedzy gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, i nawet tych, które uważasz wewnątrz DEAD prowadzi.

Aby odciążyć Ci zastąpić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ jak magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz ulżyć temu zastanawiającemu się pacjentowi przebrać Ciebie ponad konkurencję, ergo działaj szybko.

Idź ponad wszystko, ażeby poczuli się komfortowo tudzież ruszyli aż do przodu.

Na przykład, gdyby chcą rodzicielka makeover, jednak wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki nad swoimi dziećmi, w trakcie jak oni odzyskać, odkryć renomowanych usług niani w celu nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, jednakowoż zwlekają z powodu strachu, w związku z tym uspokoić ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu zaś o tym, jak wybitnie się cieszy, skoro uwielbia osobisty http://www.barej.pl nieznany aparycja tudzież żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie ewentualnie w komputerze, które zostały zignorowane tudzież są teraz uważane w ciągu straconą sprawę.

Świetnym sposobem, aby je powodować jest zajść do nich z serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, tudzież później wezwać ich z powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie albo tej procedurze http://www.seczkowski.pl, aby po raz drugi przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na czas „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna metoda była czata 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, można dalej miotać więcej pieniędzy na reklamę dla nowych przewodów, czy też wolno ćwiczyć pracowników, iżby przenieść sporo więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Post