Jak ująć potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypadkiem być frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, kapitał a wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl przy użyciu drzwi, wszak nazbyt wielu spośród nich nie zająć z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży z wykorzystaniem 20 lat zaś pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, gwoli którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, że możesz ów ambaras dość bez trudności poprawić, aby podwyższyć swój współczynnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co no istotnie kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia zaś miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą zostać konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, kiedy są świeżo upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy natomiast chcą wzbudzić zawiść tuż przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój pacjent kosmetyczny chce przypuszczać się lepiej – kropka! Wierzą, że zdrowszy wygląd sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą na odwrót wykopać odpowiedniego chirurga, jaki im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami oraz rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz adekwatny wynik, pod ręką minimalnym bólu i dyskomforcie, a że jego życie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się wobec tego uczuciami. Pacjent porządny chce się strzelać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, znaczący natomiast szanowany. Chce wiedzieć, iż zależy Ci na przedtem jako na osobie oraz iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani spośród życzliwością natomiast szacunkiem i, prosto z mostu mówiąc, jeżeli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od momentu Ciebie a Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, natomiast oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować z Tobą i Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że ewentualny chory poczuje się dobrze, obowiązujący oraz komfortowy, zaś plus pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od chwili budowania rapportu podczas pierwszej ustalenia telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, ażeby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, otrzaskany tudzież przeszkolony w używaniu tonu głosu tudzież strategicznych skryptów, tak aby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, jeśli nie być może http://www.suchcicki.pl przebyć dzięki recepcjonistę, w żadnym razie nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się po pierwsze przedstawić, a od tego czasu nauczyć się imienia dzwoniącego, iżby mogła go fetować przy użyciu kompletny Chronos trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi oraz sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi istnieć oraz rasowy w zadawaniu konkretnych pytań i uzyskanie odpowiedzi od czasu rozmówcy, który przenosi je do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich gdy procedura, którą są zainteresowani, tudzież z kolei rękojmia ich, iż jest owo wielce popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich z większym natężeniem swobodnie.

Twój recepcjonista musi znajdować się dodatkowo wytrawny w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu przekazać go aż do nich.

Na przykład, posiadać recepcjonista konwersji wcześnie, oferując wybór dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w dalszym ciągu dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt co niemiara czasu pośrodku tym, gdy dyskutant dotarł do Ciebie, a tym gdy być może Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą łatwo kontynuować modus swoich konkurentów, którzy mogą pomieścić scenariusz rozmówcy lepiej albo pogadać z przyjaciółmi, którzy mówią im z niego a faktycznie dalej.

Wypełnij ów czas opóźnienia oraz utrzymywać się w kontakcie z potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, w ciągu podczas gdy oni czekają na ich konsultacji spośród tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji aż do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się natknąć się się spośród tobą osobiście.

Na przykład, jak ale wręcz zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą albo cyfrowo poważny paczka informacyjny gwoli pacjentów, jaki zawiera list od chwili Ciebie natomiast odręczny postscriptum od czasu koordynatora pacjentów, kto cieszy się na konwent spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na sprawa procedury, którą są zainteresowani, swoje świadectwo z pracy zaś zdjęcie, biografię biura natomiast personelu, zasady natomiast wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem aż do swojego kanału YouTube, żeby mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje natomiast opinia od chwili innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, tak aby zobaczyć przed / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyczuć się tak, nieledwie w tym momencie Cię poznał natomiast pozycjonuje Cię jak eksperta. W ów modus pojawiają się one w dużej mierze w wyższym stopniu gotowy, ażeby stwierdzić „tak” do Ciebie.

Related Post