Jak zjednać sobie potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypadkiem istnieć frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, kapitał zaś trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za pośrednictwem drzwi, tymczasem nazbyt wielu z nich nie zarezerwować z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy to twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży przez 20 lat oraz pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, w celu którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, że możesz ów powikłanie dość bez trudu poprawić, ażeby zwiększyć własny współczynnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co nie inaczej w samej rzeczy kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia oraz miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą pozostać konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, jak są nowo upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy natomiast chcą wzbudzić zawiść przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój chory kosmetyczny chce czuć się lepiej – kropka! Wierzą, że ulepszony powierzchowność sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą lecz wciąż wyszukać odpowiedniego chirurga, który im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami zaś rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz poprawny wynik, blisko minimalnym bólu oraz dyskomforcie, a że jego obecność ulegnie poprawie.

Zajmujesz się stąd uczuciami. Pacjent schludny chce się przewidywać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, charakterystyczny zaś szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na zanim w charakterze na osobie tudzież iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani z życzliwością i szacunkiem i, explicite mówiąc, jeśliby nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od Ciebie a Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, kto potraktuje ich lepiej, natomiast oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać z Tobą tudzież Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że możliwy chory poczuje się dobrze, aktualny zaś komfortowy, oraz plus pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od budowania rapportu w czasie pierwszej rozmowy telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, ażeby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, ocykany a przeszkolony w używaniu tonu głosu natomiast strategicznych skryptów, aby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, jeśli nie przypadkiem http://www.suchcicki.pl przejść przy użyciu recepcjonistę, przenigdy nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się po pierwsze przedstawić, a z kolei przyuczyć się imienia dzwoniącego, ażeby mogła go używać dzięki skończony czas trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi oraz sprawia, iż pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi egzystować dodatkowo biegły w zadawaniu konkretnych pytań zaś uzyskanie odpowiedzi od czasu rozmówcy, kto przenosi je do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich podczas gdy procedura, którą są zainteresowani, zaś następny rękojmia ich, że jest owo nader popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich w wyższym stopniu swobodnie.

Twój recepcjonista musi stanowić dodatkowo zorientowany w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu darować go do nich.

Na przykład, być wyposażonym recepcjonista konwersji wcześnie, oferując opcja dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są nadal dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt niemało czasu między tym, kiedy interlokutor dotarł do Ciebie, zaś tym gdy prawdopodobnie Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą bez trudu trwać nadal procedura swoich konkurentów, którzy mogą umieścić scenariusz rozmówcy lepiej albo porozmawiać z przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego tudzież faktycznie dalej.

Wypełnij ten czas opóźnienia natomiast pozostać w kontakcie z potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, w ciągu kiedy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji aż do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się zastać się spośród tobą osobiście.

Na przykład, kiedy owszem zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą bądź cyfrowo oficjalny paczka informacyjny dla pacjentów, który zawiera list od Ciebie zaś odręczny wzmianka od koordynatora pacjentów, który cieszy się na zebranie spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na temat procedury, którą są zainteresowani, swoje świadectwo z pracy i zdjęcie, biografię biura a personelu, zasady i wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem do swojego kanału YouTube, by mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje oraz referencje od innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, tak aby zauważyć poprzednio / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi zwietrzyć się tak, niejako obecnie Cię poznał natomiast pozycjonuje Cię w charakterze eksperta. W ów badania pojawiają się one o wiele w wyższym stopniu gotowy, tak aby rzec „tak” do Ciebie.

Related Post