Niedobór pracowników prawdopodobnie egzystować doskonałą wiadomością dla gospodarki

Niedobór pracowników może stanowić doskonałą wiadomością dla gospodarki! Może, lecz może, firmy obudzą się oraz dostrzegą charakterystyczny współpraca pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy natomiast niszczą zaleta firmy, w przeciwieństwie aż do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę zaleta tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu poprzednio bankructwem, pomimo tego to nie powstrzymało ich chciwych prezesów nim zgarnięciem sowitych premii.

Mamy ubytek pracowników, natomiast firmy starają się zaangażować każdego, kto jest chętny. Niektóre firmy, kiedy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska interes Loblaw natomiast jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, jak rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy poziom skonfrontował ich spośród tą zmową, twierdzili, iż stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę spośród ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, a ona powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników gwarantowany obok tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski jak grom z jasnego nieba wzrosły. Per se, owo nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu być pewnym, jestem nieprzyjazny opodatkowaniu zysków z wykorzystaniem rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno być w zależności od zysków. To było w już sam raz. W międzyczasie moja połowica a ego robiliśmy sprawunki w sklepie Loblaw, natomiast kadra kontynuowali swoją doskonałą obsługę, w pobliżu iż Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą zdać sobie sprawę, że pracownicy pierwszej linii są fundamentem firmy a traktować ich dobrze, a nie gdy trybiki wyrabiające premie gwoli prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, iż na przestrzeni kilku dekad, oni oraz inni badacze znaleźli przenikliwy zgoda pomiędzy zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy zaś ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się spośród tym pogodzić. Ale jest dobra wiadomość: strategia pokazują, że niektóre firmy przełamują wzorzec natomiast traktują pracowników z szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo wprost przeciwnie niektóre spośród nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają nadchodzący trymestr jako nagrodę, toteż wykorzystują pracowników natomiast fałszują wyniki w środku kolejny kwartał. Powtarzam: jestem przeciwny opodatkowaniu biznesu za pomocą rząd. Jednak popieram akt prawny Bidena Build Back Better jeśli chodzi o opodatkowania wykupu akcji, który został przyjęty przy użyciu Izbę i jest rozpatrywany z wykorzystaniem Senat, nawet jeśli prawdopodobnie dysponować lecz wciąż lekki istotność na wykup akcji. Firmy nie powinny zdradzać miliardów na okup akcji, jednocześnie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny cechować na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy spośród wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór być może przechowywać we wnętrzu efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni oraz usłyszeć o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest zaprzestanie wykupu za pośrednictwem pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo dodatkowo nie powinno odbierać premii w ciągu pięciu lat odkąd zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, jaki zwiększa premie prezesów.

Zniknął kapitalizm interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) proch objawienie w 2019 roku oraz zdecydował, że maksymalizacja wartości w celu akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta świadectwo spośród lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy zaś błyskawicznie je porzucił i wrócił aż do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii dalej odchodzili od chwili tych frazesów.

Related Post