Praktyki od czasu dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good owo Great” Jima Collinsa.

Jest owo książka o zarządzaniu, która wyjaśnia, dlaczego niektóre firmy dokonują skoku od czasu dobrego do wielkiego… i inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, przecież jest niejaki rozdział, który jest ano apropos naszej branży, iż chciałem się nim spośród wami podzielić natomiast nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, jakkolwiek oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji często wyglądają podczas gdy dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, atoli są tak organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają dzięki długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej względnie szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre a wielkie firmy podążały wewnątrz przewidywalnym wzorcem budowania natomiast przebijania się, jaki wymaga wysiłku, tak aby się rozkręcić, kiedy ciężkie koło zamachowe; wszelako gdy w tym momencie się rozkręci, nabiera rozpędu tudzież trafia w punkt przełomowy, jaki staje się nie aż do zatrzymania i przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większa część firm działa według innego schematu… węzeł zagłady.

Zamiast kumulować impet, starają się nie wziąć pod uwagę proces budowania i już przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, jednakowoż krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, bowiem nie udaje im się zdołać zachować spójnego kierunku, dlatego próbują innej krótkoterminowej taktyki, ażeby uzyskać natychmiastowe rezultaty i z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, a chwilowo są w pętli zagłady tudzież zmierzają aż do katastrofy.

To samo przebieg zdarzeń się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne bądź przeciętne staż gonią za krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse tudzież zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być przypuszczalnie jest to biznes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, bądź katalogów, lub mediów społecznościowych.

Próbują czegoś dzięki miesiąc czy też dwa, nie podoba się wyniki, wskutek tego skaczą spośród tego do innej strategii obiecując istnieć świętym Graalem.

Ale nigdy nie pozostają całkiem długo, żeby trwać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele praktyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta weto pacjenta kosmetycznego, kto byłby zasługujący 10x ich początkowej inwestycji, jeśli umieścić odwzorowanie w miejscu, iżby je pielęgnować, z tej przyczyny dosłownie stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi doświadczenie odnosząca sukcesy, ażeby wystawać się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji natomiast utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy a siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki a dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie oraz NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które bez ustanku się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani tudzież najbardziej dochodowi pacjenci kosmetyczni; od tego czasu określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą a budują ufność z tym pacjentem poprzednio spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od pierwszego telefonu, jaki wykonują, by umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji a dalszych działań. Dają pacjentowi eksperyment WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, tak aby powrócić, recenzja, odnoszą się natomiast udostępniać na własnych platformach społecznych, dlatego inni potencjalni pacjenci odkrywają cię i przebyć za pomocą swoje procesy, natomiast oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się tudzież akcji na społecznych w związku z tym więcej pacjentów dokonać to samo zaś ściśle mówiąc nadal zaś owszem dalej.

Więc w tym momencie masz tok oraz schemat, który buduje rozpęd, w następstwie tego masz sztywny rzeka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To nigdy nie było ważniejsze niż teraz, by Twoja doświadczenie działa jak dobrze naoliwiona maszyna, która przypadkiem utrzymać się przy życiu burze konkurencji tudzież COVID natomiast cokolwiek innego przychodzi na lokalny sposób.

Skontaktuj się ze mną, o ile mógłbyś wykorzystać z pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od chwili 20 lat oraz mogę zaoszczędzić Ci bezdno czasu, pieniędzy natomiast kłopotów.

Related Post