Praktyki od momentu dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good owo Great” Jima Collinsa.

Jest to lektura o zarządzaniu, która wyjaśnia, dlaczego niektóre firmy dokonują skoku od chwili dobrego do wielkiego… a inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, mimo to jest pewien rozdział, kto jest faktycznie apropos naszej branży, że chciałem się przed spośród wami podzielić oraz nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, jednak oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji notorycznie wyglądają podczas gdy dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują z zewnątrz, niemniej jednak są w istocie organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za sprawą długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej ewentualnie szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre a wielkie firmy podążały w ciągu przewidywalnym wzorcem budowania tudzież przebijania się, który wymaga wysiłku, ażeby się rozkręcić, kiedy ciężkie kołowrót zamachowe; atoli podczas gdy w tym momencie się rozkręci, nabiera rozpędu tudzież trafia w punkt przełomowy, jaki staje się nie aż do zatrzymania natomiast przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większa część firm działa zgodnie z innego schematu… supeł zagłady.

Zamiast gromadzić impet, starają się zignorować tok budowania i aktualnie przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, wszak krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, gdyż nie udaje im się obronić spójnego kierunku, przeto próbują innej krótkoterminowej taktyki, by utrzymywać się natychmiastowe rezultaty zaś bardziej rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, zaś chwilowo są w pętli zagłady tudzież zmierzają do katastrofy.

To samo historia się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne bądź przeciętne praktyki gonią za krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse a zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być może jest owo firma internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, albo katalogów, albo mediów społecznościowych.

Próbują czegoś dzięki miesiąc względnie dwa, nie podoba się wyniki, dlatego skaczą z tego do innej strategii obiecując być świętym Graalem.

Ale pod żadnym pozorem nie pozostają wcale długo, tak aby otrzymać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele praktyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta kontra pacjenta kosmetycznego, jaki byłby godny 10x ich początkowej inwestycji, jeśliby ulokować mapa w miejscu, iżby je pielęgnować, przeto dokładnie stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi wprawa odnosząca sukcesy, aby wzdrygać się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji tudzież utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy tudzież siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki natomiast dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie tudzież NIE zmieniają kierunku dla krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które nieprzerwanie się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani i najbardziej dochodowi pacjenci kosmetyczni; później określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą oraz budują zaufanie spośród tym pacjentem przedtem spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od momentu pierwszego telefonu, który wykonują, by umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji i dalszych działań. Dają pacjentowi próba WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, iżby powrócić, recenzja, odnoszą się zaś udzielać na własnych platformach społecznych, stąd inni potencjalni pacjenci odkrywają cię natomiast ukończyć za pomocą swoje procesy, zaś oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się i akcji na społecznych dlatego więcej pacjentów uczynić to samo tudzież w samej rzeczy później zaś w samej rzeczy dalej.

Więc w tej chwili masz proces natomiast schemat, jaki buduje rozpęd, ergo masz niewzruszony ciek pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w żadnym razie nie było ważniejsze niż teraz, aby Twoja doświadczenie działa kiedy dobrze naoliwiona maszyna, która przypuszczalnie przeżyć burze konkurencji tudzież COVID natomiast lada co innego przychodzi na polski sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeśli mógłbyś skorzystać z pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od czasu 20 lat oraz mogę zaoszczędzić Ci mnóstwo czasu, pieniędzy natomiast kłopotów.

Related Post