Stres dowcip niejaki w pracy chirurga plastycznego

Nie ma znaczenia, azali jesteś w praktyce 5 lat względnie 20 lat … Stres nr 1 jak chirurg plastyczny jest znalezienie solidnego kanału przyciągania pacjentów, na którym można polegać, iżby skierować nowych pacjentów.
Nic innego nie ma znaczenia. Nie http://www.cwikowski.pl twoje nowe biuro, nowy laser, jednakowoż udawany koordynator.

Jeśli nie masz pacjentów kosmetycznych mówiąc owszem aż do Ciebie oraz dając ci pieniądze, jesteś w tarapatach.

Pomyśl o pacjentach kosmetycznych jak o tlenie. Kiedy masz sztywny dopływ pacjentów kosmetycznych, którzy mówią „tak”, oddychasz z łatwością.

W przeciwnym razie, oddychanie jest odcięte zaś nie przeżyjesz długo.

A owo zupełnie się nie kończy. Niepokój. Nawet o ile masz zarezerwowane terminy, azaliż nie czekasz, aż spadnie dalszy but?

Studnia była na wyczerpaniu, zaś teraz jest sucha.

Z DRUGIEJ STRONY…

Kiedy masz bezawaryjny platforma przyciągania pacjentów na miejscu, oddychasz spokojnie.

Jeśli Twój system składa się spośród wydawania tysięcy dolarów każdego miesiąca na reklamę, owo jest owo http://www.drazyk.pl część planu, toż nie skończony plan.

Łatwiejszym sposobem jest pozwolenie istniejącym pacjentom, aby przynieśli Ci nowych pacjentów, w obdarzony wyobraźnią sposób.

To nie tylko w znacznym stopniu zmniejsza wydatki na reklamę nowych pacjentów, niemniej jednak oraz zwiększa retencji pacjentów, co jest niezmiernie dobrą rzeczą.

Dlaczego?

Ponieważ poleceni pacjenci mają przełożony dzielnik konwersji aniżeli „obcy pacjenci internetowi”. Poleceni pacjenci wydają także więcej na transakcję oraz są z większym natężeniem skłonni aż do powrotu, wskutek tego ich wartość w całym okresie życia jest wielce większa http://www.pietrusiewicz.pl.

To sprawia, że programy polecania pacjentów są w największym stopniu opłacalną oraz lukratywną strategią marketingową, jaką Twoja wprawa prawdopodobnie zastosować.

Przy okazji, możesz się dużo wyszkolić patrząc na to, kiedy inne branże wykorzystują programy poleceń aż do rozwoju swoich firm. Oto nieco z nich:

1. PayPal. Oni dosłownie rozdawał darmowe pieniądze, tudzież owo działało przebojowo w celu nich. I to było zanim social media!
2. Airbnb. Pojedynczy eksploatator w Chinach doprowadził do tysięcy zapisów natomiast setek rezerwacji w ciągu jednego miesiąca.
3. Uber. Mieli wyjątkową alternatywa prowadzenia wielu programów polecających za jednym zamachem – w podobny sposób dla użytkowników, kiedy a http://www.ograbek.pl dla kierowców.
4. $1,000 zarówno w celu zwolennika jak a przyjaciela, spośród na wskroś niezłą listą gwiazd!
5. Amazon Prime. Prawdopodobnie jakiś z w najwyższym stopniu intensywnie wykorzystywanych programów poleceń w ostatnim czasie.
6. Kiedy pierwsza kierunek Internetu decyduje się włączyć aplikacja polecający, wskazane jest się temu przyjrzeć.

Oczywiście, nie zamierzasz płacić gotówką wewnątrz skierowania pacjentów ze względu na kwestie podziału opłat, niemniej nie jest owo powód, żeby zamknąć własny psychika do programu polecającego.

Może nie jest dozwolone opłacać w ciągu skierowania bezpośrednio, podczas gdy inne firmy mogą, toż na http://www.frymus.pl prawdopodobnie wolno ewoluować swoją praktykę strategicznie a etycznie, w związku z tym powinno się być wyposażonym kategoryczny umysł.

Program poleceń jest celowym, systematycznym sposobem zachęcania pacjentów do polecania cię innym.

Ale nie możesz „mieć nadziei”, że Twoi obecni pacjenci będą rozgłaszać o Tobie.

Pomiędzy ich gorączkowym harmonogramem pracy oraz niekończącą się listą obowiązków społecznych zaś rodzinnych, Twoja badania marketingowa jest ostatnią rzeczą, o której myślą.

Musisz skutkiem tego sprawić, iżby owo oni o niej pomyśleli zaś sprawić, by przebieg polecania był w celu nich podczas gdy najłatwiejszy, dzięki z jakiego powodu Twoi lojalni pacjenci staną się największymi zwolennikami Twojej marki.

CO DECYDUJE O DOBRYM PROGRAMIE POLECEŃ?

Aby program poleceń puder możliwy istotność na zaawansowanie Twojego gabinetu kosmetycznego, muszą być następujące kluczowe elementy:

– Łatwy do zrozumienia gwoli pacjentów
– Prosty w obsłudze w celu personelu
– Zniewalający, lecz opłacalny
– Łatwy aż do śledzenia wyników
– Zabawny i intensywnie myślący na pacjentach, natomiast nie na Tobie

Related Post