Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby przemykać swoją praktykę podczas gdy rentowny biznes, musisz znać zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od bólu do zysków w w dużej mierze krótszym czasie i spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz kiedy biznesmen, oraz nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę kiedy biznes http://www.maliglowka.pl. To w tej chwili nie jest lecz praca, którą stworzyłeś dla siebie. Oznacza to, że nie bierzesz w tym momencie na swoje barki całej odpowiedzialności w ciągu robienie przychodów. Możesz zanieść wolne tudzież później dysponować zadowolenie ducha wiedząc, że Twoja praktyka działa bez Ciebie. I, w końcu masz stan czasu z rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, ażeby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, ażeby dopaść jest dokonać zmiany własny pracownicy w całokształt marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od silnej wizji przywództwa…

Jednak większa część chirurgów jest owszem menedżerami, i istnieje istotna różnica między „przywództwem” tudzież „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, gdy dochrapać się pewne rzeczy, na przestrzeni gdy przywództwo kładzie akcent na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli przeciwnie „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz wprost przeciwnie „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśli zapewniasz przywództwo tudzież wizję, wówczas Twój kompleks staje się adekwatny spośród TWOIM celem.

Będą miłować pracować w celu Ciebie a zarabiać dla Ciebie pieniądze, bowiem wiedzą, gdzie zmierzasz zaś chcą znajdować się tego częścią, jako że to wpłynie i na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, by przerobić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast gonić w ciągu błyszczącymi obiektami, które okazują się znajdować się rozpraszaczami i pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma plan natomiast odpowiednio przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów oraz dochody.

Następnie, używają cierpliwości, iżby łapać się planu. Zamiast opuszczać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, tak aby ich plan pracował dla nich natomiast przynosił stały ruczaj pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast rywalizować spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy rutyna ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu aniżeli szczęśliwi, iż mogą odwzajemnić się wyższą cenę w ciągu umiejętności, wiedzę, kontakty zaś doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, skoro uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem natomiast opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom a rodzinie.

Sekretem jest odmiana skupienia się na tym, jak bardzo ta jedna procedura jest szpica w celu Ciebie vs. jaka jest zaleta LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, atoli niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, kiedy chory wraca kolejny raz natomiast kolejny raz oraz odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl zaś rodziny.

Jest to długoterminowy rozbudowa praktyki poprzez relacje, natomiast nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego tudzież drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za pośrednictwem chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak aby płeć nadobna wyglądała?

Jeśli jesteś podczas gdy gros chirurgów, Twój perfekcyjny wzorzec biznesowy byłby:

Prawie całkiem zarządzany przy użyciu Twój zespół
Zorganizowany i usystematyzowany
Wspaniałe miejsce pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów natomiast przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co najmniej dwakroć większe zyski aniżeli średnia w branży
Rosnący rozmiar oraz konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę i elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki nierzadko towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia zaś / bądź która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki kiedy gros chirurgów, twoja obecna świat wystarczająco nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają mało życia z wyjątkiem swoją praktyką, bo czują się wyjąwszy kontrolą oraz martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów lub pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą jak robić, jako że nie wiedzą, gdy rozwiązać swoje problemy. Nie wiedzą, jak sprawić, ażeby ich praktyka pracowała dla nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących w celu ich praktyki.

Ale oto włości informacja … wolno objąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej zaś zainstalować sformalizowane systemy do środka swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać zobaczyć każdemu, kto przyniesie na w swojej praktyce na skroś to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie zaufać im, aby wywiązać się swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od czasu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu natomiast ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój okres na zaawansowanie praktyki.

Related Post