Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby przemykać swoją praktykę kiedy przynoszący zysk biznes, musisz znać zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od bólu do zysków w znacznie krótszym czasie zaś spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz jak biznesmen, tudzież nie podczas gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To już nie jest na odwrót praca, którą stworzyłeś dla siebie. Oznacza to, że nie bierzesz już na swoje asystent całej odpowiedzialności za robienie przychodów. Możesz ponieść czas wolny zaś później dysponować zadowolenie ducha wiedząc, że Twoja praktyka działa bez Ciebie. I, w końcu masz stan czasu z rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, aby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, tak aby opanować jest przekształcić osobisty personel w agregat marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest lecz menedżerami, zaś istnieje istotna różność pomiędzy „przywództwem” i „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, gdy osiągnąć pewne rzeczy, na przestrzeni kiedy rząd kładzie podkreślenie na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli przeciwnie „zarządzasz” swoim zespołem, to masz na odwrót „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl gdyby zapewniasz przywództwo oraz wizję, wtenczas Twój zespół staje się trafny z TWOIM celem.

Będą adorować wykonywać pracę gwoli Ciebie i zyskiwać w celu Ciebie pieniądze, bowiem wiedzą, gdzie zmierzasz natomiast chcą być tego częścią, bo to wpłynie plus na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, tak aby przekuć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast gonić wewnątrz błyszczącymi obiektami, które okazują się istnieć rozpraszaczami i pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma plan a dobrze przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów natomiast dochody.

Następnie, używają cierpliwości, żeby trzymać się planu. Zamiast opuszczać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, by ich plan pracował dla nich a przynosił niezmienny ciek pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy praktyka ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są z większym natężeniem aniżeli szczęśliwi, że mogą odpłacić się wyższą cenę w środku umiejętności, wiedzę, kontakty natomiast doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, gdyż uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem a opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom zaś rodzinie.

Sekretem jest przemiana skupienia się na tym, jak wiele ta jedna sposób jest wideta w celu Ciebie vs. jaka jest walor LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, niemniej jednak niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, jak chory wraca po raz kolejny i na nowo natomiast odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl natomiast rodziny.

Jest to długoterminowy przyspieszenie praktyki na krzyż relacje, i nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego zaś drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za sprawą chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak aby ona wyglądała?

Jeśli jesteś kiedy większa część chirurgów, Twój perfekcyjny projekt biznesowy byłby:

Prawie gruntownie kierowany za pośrednictwem Twój zespół
Zorganizowany natomiast usystematyzowany
Wspaniałe punkt pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów natomiast przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku dwa razy większe zyski niż średnia w branży
Rosnący wielkość zaś konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę zaś elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, kto notorycznie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia natomiast / względnie która jest atrakcyjna dla innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki podczas gdy gros chirurgów, twoja obecna faktyczność dosyć nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają ździebko życia nie mówiąc o swoją praktyką, ponieważ czują się oprócz kontrolą oraz martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów bądź pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą kiedy robić, gdyż nie wiedzą, kiedy rozwiązać swoje problemy. Nie wiedzą, kiedy sprawić, ażeby ich biegłość pracowała w celu nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących dla ich praktyki.

Ale oto włość wiadomość … można ogarnąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej tudzież zainstalować sformalizowane systemy do wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie przedstawić każdemu, który przyniesie na w swojej praktyce detalicznie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, żeby spełnić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz do wynajęcia od chwili stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu i ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój okres na zaawansowanie praktyki.

Related Post